Yageo Group T525D337M006AHE025
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 125C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group T525D337M006AHE025 herunter.
IHS
Datasheet46 SeitenVor 2 Jahren
Arrow Electronics
3-Monats-Trend:
-17.83%
Stock
3,798
Capacitance
330 µF
330 µF
330 µF
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
6.3 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
25 mΩ
25 mΩ
25 mΩ
Leakage Current
207.9 µA
207.9 µA
Dissipation Factor
10 %
10 %
10 %
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2005-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Verwandte Teile
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 105C T/R
Cap Tant Organic 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.015 Ohm 105C T/R
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.04 Ohm 105C T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group T525D337M006AHE025, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 2917
Capacitor,330Uf,6.3Vdc,20-% Tol,20+% Tol Rohs Compliant: No |Kemet T525D337M006AHE025
330¦ÌF 2000h@ 125¡ãC ¡À20% 6.3V 25m¦¸@ 100kHz 2917 7.3mm*4.3mm*3.1mm
CAP, 330UF, 6.3V, TANT, POLYMER, CASE D;