Yageo Group T322A224M035AT
Cap Tant Solid 0.22uF 35V 20% (2.41 X 6.6mm) Axial 125C Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group T322A224M035AT herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupT322A224K035AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (Dry/Solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22Uf, Through Hole
Yageo GroupT322A224K035AS
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXTAJA224M035RNJ
Cap Tant Solid 0.22uF 35V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 18 Ohm 125°C T/R
Yageo GroupT322A224K050AT
Cap Tant Solid 0.22uF 50V 10% (2.41 X 6.6mm) Axial 125C Bulk
Cap Tant Solid 0.22uF 50V 10% (2.41 X 6.6mm) Axial 125C Automotive Ammo
Cap Tant Solid 0.22uF 50V 10% (2.41 X 6.6mm) Axial 125°C Ammo Pack
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group T322A224M035AT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Molded TANTALUM CAPACITOR tantalum capacitor 35V 220nF 20%
CAP, 0.22UF, 35V, TANT, AXIAL; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 35V; Product Range: T322 Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Axial Leaded; Lead Spacing: -; Operating Temperature Min: -55°C; Operating
Capacitor Tant, 0.22Uf, 35V, 17 Ohm, 0.2, Axial; Capacitance:0.22Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:35V; Capacitor Terminals:Axial Leaded; Operating Temperature Range:-55°C To +85°C; Esr:17Ohm; Msl:Msl 1 - Unlimited Rohs Compliant: Yes |Kemet T322A224M035AT