Yageo Group R463N347050N0K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group R463N347050N0K herunter.
IHS
Datasheet19 SeitenVor 3 Jahren
Farnell
Newark
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+20.48%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Stock
45,937
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
630 V
Tolerance
10 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
16.1036 mm
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2009-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupR71PN34704030K
PanasonicECWFE2W474K
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W474Q1
Cap Film 0.47uF 450V PP 10%( 13 X 7 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-FD2W474KB
Ecwf(D), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-FD2W474KB
Yageo GroupR463I347050M1K
Yageo GroupR71VI34704020K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group R463N347050N0K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Radial FILM CAPACITOR R46 630V 0.47muF ±10% 1.043Lx0.276W 26.50mmx7.00mm
Safety Capacitor, 0.47 uF, 310 VAC, ± 10%, X2, Metallized PP, Radial Box - 2 Pin, Through Hole
Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/310VAC PP 10% (26.5 X 7 X 16mm) Radial Wound 22.5mm 110C Bag