ITT / Cannon DBMAMR25S
D Type Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Hole .087-.098, Plug
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon DBMAMR25S herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 26 Jahren
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonDBMA-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBUE25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, #4-40, Plug
ITT / CannonDBMAM-25S-A197
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon DBMAMR25S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ITT Series CONN DSUB / ITT Numeric p/n 051533-0005
Connector DSUB RCPT 25POS PNL MNT
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMAMR25S
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard