ITT / Cannon DBMAM-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon DBMAM-25S-A197 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 4 Jahren
Farnell
element14 APAC
3-Monats-Trend:
-9.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonDBMA-25S-A197
ITT / CannonDBMAMF25S
Conn D-Subminiature F 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAM-25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp and Poke Terminal, Socket
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon DBMAM-25S-A197, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.108 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .12, Receptacle
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MT CRIMP
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copp