ITT / Cannon DBMAMF25S
Conn D-Subminiature F 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für ITT / Cannon DBMAMF25S herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 26 Jahren
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ITT / CannonDBMA-25S-A197
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAM-25S
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp and Poke Terminal, Socket
ITT / CannonDBMA-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
TE Connectivity205165-1
CONNECTOR HOUSING, D-SUB, FOR FEMALE CCOTACTS, 25 POSITION, AMPLIMITE109 SERIES
Amphenol Communications SolutionsL77DB25S
D Sub Connector, DB25, Standard, Receptacle, 17D, 25 Contacts, DB, Solder Cup
HARTING Elektronik09663187500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
Beschreibungen
Beschreibungen von ITT / Cannon DBMAMF25S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
D Type Connector, 25 Contact(s), Female, Crimp Terminal, #4-40, Plug
ITT Series CONN DSUB / ITT Numeric p/n 051533-0003
CONN D-SUB RCPT 25P PNL MT CRIMP
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMAMF25S
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard