Idec HW1L-M2F11QD-G-24V
Pushbutton, Hw Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, Led, 1NO-1NC, Mom, Grn, 24VDC
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1L-M2F11QD-G-24V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 8 Jahren
Sager Electronics
Newark
Farnell
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+30.05%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Pushbutton Switch;Illumination:Illuminated ;
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1L-M2F11QD-G-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22MM; Switch Operation:On-(On); Pushbutton Actuator Style:Round; Contact Configuration:SPST-NO, SPST-NC; Product Range:HW Series; Switch Terminals:Screw; IP Rating:IP65; Contact Current Max:10A
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Contacto, Configuración:Spst-No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Ip:Ip65; Contacto, Tensión Dc Nom:220V; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Contacto, Intensidad Max:10A |Idec HW1L-M2F11QD-G-24V