Idec HW1L-M1F11Q-G-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Idec HW1L-M1F11Q-G-24V herunter.
IHS
Datasheet62 SeitenVor 8 Jahren
Master Electronics
Lectro Components
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Pushbutton Switch;Illumination:Illuminated ;
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, EXTEND, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, GRN, 24VDC
Beschreibungen
Beschreibungen von Idec HW1L-M1F11Q-G-24V, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, FLUSH, 24V DIR DIRECT VOTLAGE, INCANDESCENT 1NO/1NC CONTACT, 22mm MOUNTING