Harwin M20-7851042
Conn Socket Strip F 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Harwin M20-7851042 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
element14 APAC
Newark
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1959%
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
2,742
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
2.54 mm
2.54 mm
Number of Positions
20
Number of Rows
4
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Tin
Lieferkette
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-12-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol Communications Solutions87606-310LF
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Dubox®
Amphenol Communications Solutions71991-310LF
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity1-215307-0
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Automotive
TE Connectivity6-534998-0
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Gang of Tubes
PCB Receptacle, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Through Hole Mount, SSW
Beschreibungen
Beschreibungen von Harwin M20-7851042, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator, Socket