Grayhill 71BS30-04-1-10N
Rotary Switch, 10 Positions, Sp10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 71BS30-04-1-10N herunter.
JRH Electronics
Datasheet14 SeitenVor 11 Jahren
Electro Sonic
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Grayhill71E30-04B12N
ROTARY SWITCH, METRIC MOUNT SHAFT & BUSHING, 30&DEG, 4 DECK
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 71BS30-04-1-10N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Rotary Switch, 1/4 shaft, shaft/panel seal, 30° , 4 deck, 1 pole/deck, 10 pos