Grayhill 44A30-03-1-10N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 44A30-03-1-10N herunter.
Farnell
Datasheet2 SeitenVor 15 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
SWITCH, 1 IN. +/- 0.010 IN. DIA., 1000 VAC, 1 A, 1, 3, 2 TO 4, ROTARY, PC MOUNT
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 10, CONTA
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD2D0312N
Switch Rotary 3P 12 Shaft Solder Lug 0.55A 115VAC 28VDC
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 44A30-03-1-10N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 1A, 28VDC, Screw Terminal, Single Shaft Type Actuator, Panel Mount
Rotary Switch Standard solder lug 10 position
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP10T 3 28V 115V (BBM) , 29.51mm*65.81mm