Grayhill 42A36-03-1-10N
Rotary Switch, 36 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Grayhill 42A36-03-1-10N herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 15 Jahren
Sager Electronics
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Verwandte Teile
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 10, CONTA
SWITCH, 1 IN. +/- 0.010 IN. DIA., 1000 VAC, 1 A, 1, 3, 2 TO 4, ROTARY, PC MOUNT
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD2D0312N
Switch Rotary 3P 12 Shaft Solder Lug 0.55A 115VAC 28VDC
Beschreibungen
Beschreibungen von Grayhill 42A36-03-1-10N, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, On-on, Latched, 1A, 28VDC, Solder Terminal, Single Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded