TXC TA-4.096MBD-T
Oscillator MEMS 4.096MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TXC TA-4.096MBD-T herunter.
TXC SCT
Datasheet1 SeiteVor 14 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
TD Series 4.096 MHz 2.5 x 2 mm 3.3 V ±25 ppm Surface Mount Clock Oscillator
CMOS Output Clock Oscillator, 4.096MHz Nom
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Oscillator XO 4MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
Beschreibungen
Beschreibungen von TXC TA-4.096MBD-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Mems Oscillator, 4.096Mhz, 7 X 5Mm, Cmos; Frequency Nom:4.096Mhz; Oscillator Case:smd, 7Mm X 5Mm; Frequency Stability + / -:25Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:ta Series; Oscillator Output Compatibility:cmos; No. Of Pins:4 Rohs Compliant: Yes
OSCILLATOR, MEMS, CMOS, 4.096MHz, SMD; F; OSCILLATOR, MEMS, CMOS, 4.096MHz, SMD; Frequency:4.096MHz; Frequency Tolerance:-; Supply Voltage Min:1.8V; Supply Voltage Max:3.3V; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:4; Operating Temperature Min:-40°C