Fastron 1008AS-015J-08
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 15nH 5% 1000mA Taped/Reel 1000 QTY 1008 SMD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Fastron 1008AS-015J-08 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 3 Jahren
Electro Sonic
Master Electronics
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
4,382
Authorized Distributors
3
Inductance
15 nH
15 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
100 mΩ
100 mΩ
Q Factor
70
Test Frequency
50 MHz
50 MHz
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Fastron 1008AS-015J-08, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008