Epson SG-210SDB 48.0000ML3
CMOS Output Clock Oscillator, 2MHz Min, 48MHz Max, 48MHz Nom
Obsolete
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2006-10-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-12-25
LTD Date2021-06-30
Verwandte Teile
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Silicon Lab501EAA48M0000BAG
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
Silicon Lab501EAA48M0000BAF
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Silicon Lab501BAA50M0000BAF
MEMS Oscillator, CMEMSr, Si50x Series, 50 MHz, 50 ppm, 3.3 V, SMD, 5mm x 3.2mm, CMOS
Beschreibungen
Beschreibungen von Epson SG-210SDB 48.0000ML3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD