Eaton FWP-50A22FI
Fuse Class CC 50A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm CE/CSA/UL
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Eaton FWP-50A22FI herunter.
IHS
Datasheet46 SeitenVor 8 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 19 Jahren
Fuses Unlimited
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Solar Fuse, PVS-R Series, 60A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
EatonJKS-60
Electric Fuse, Fast Blow, 60A, 600Vac, 200000A (Ir), J, Inline/Holder |Eaton Bussmann JKS60
EatonFCF60RN
Fuse Class CF Fast Acting 60A 600V Socket Lug 54.1 X 25.4 X 28.7mm Glass Carton CE/CSA/UL
LittelfuseL50S060.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 60A, 500VAC, 450VDC, 200000A (IR), Inline/holder
MersenRS63HFTG
FUSE CARRIER, A3, BLACK; Fuse Holder Type:Cartridge Fuse Holder; Fuse Current:63A; Fuse Size Held:-; Holder Terminals:Screw; No. of Fuses:1Fuses; Product Range:REDSPOT Series; Voltage Rating VAC:660V; Voltage Rating V DC
Multicomp2313403
Electric Fuse, 63A, 500VAC, 400VDC, 50000A (IR), Inline/holder, DIII
Beschreibungen
Beschreibungen von Eaton FWP-50A22FI, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Eaton Bussmann High Speed Round body 50A 690V 22X58 INDICATED 22 X 58MM - FWP-50A22FI
Electric Fuse, 50A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Semiconductor Fuse, 50A, Fast-Acting, 700V AC, Cylindrical
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 50A
FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/500VDC
High Speed Fuses - Ferrule Fuses
FWP-50A22FI, EATON BUSSMAN ELECTRICAL
50A 700VAC UL 22X58MM INDICATI