Diodes Inc. SMCJ11CA-13-F
SMCJ Series 11 V 1500 W Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Diodes Inc. SMCJ11CA-13-F herunter.
HQonline
Datasheet6 SeitenVor 11 Jahren
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.07%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
12.9 V
12.85 V
12.85 V
Clamping Voltage
18.2 V
18.2 V
18.2 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
82.4 A
82.4 A
82.4 A
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-20
LTD Date2021-07-20
Verwandte Teile
BournsSMCJ11CA
82.5A 1.5kW 18.2V 12.2V Bidirectional 11V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Littelfuse1.5KE13CA
1.5KE Series 18.2 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
LittelfuseTPSMC13CA
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 11.1V, 18.2V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse1.5SMC13CA
Diode TVS Single Bi-Dir 11.1V 1.5KW 2-Pin SMC T/R / TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC SMD
5Ã×A 83.5A 18.2V 12.4V 11.1V 13.7V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
BournsSMCJ10CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Beschreibungen
Beschreibungen von Diodes Inc. SMCJ11CA-13-F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
82.4A 1.5kW 18.2V 12.2V 11V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 11V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
Diode TVS Single Bi-Dir 11V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 11V