Diodes Inc. SMAJ8.5A-13-F
SMAJ Series 400 W 8.5 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AC (SMA)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Diodes Inc. SMAJ8.5A-13-F herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 4 Jahren
HQonline
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-2.64%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
9.92 V
9.92 V
9.92 V
Clamping Voltage
14.4 V
14.4 V
14.4 V
Peak Pulse Power
400 W
400 W
400 W
Peak Pulse Current
2.9 A
2.2 A
2.2 A
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
400 Watt SMA Transient Voltage Suppressor, 8.5 V Unidirectional
BournsSMAJ8.0A
DO-214AC SMA SMAJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 9.83V 50muA 400W -55C~150C TJ
SMAJ Series 400 W 8 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AC
LittelfuseP4KE10A-B
400W 10Ã×A 28.3A 14.5V 9.5V 8.55V 10.5V Unidirectional DO-41(DO-204AL) TVS ROHS
LittelfuseP4KE10A
Transient Suppressor Diode, single, unidirectional,8.55V V(Rwm),do-41 |Littelfuse P4KE10A
LittelfuseP4KE10
P4KE Series - 400W Axial Leaded Transient Voltage Supressors, DO-204AL, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Diodes Inc. SMAJ8.5A-13-F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Transient Voltage Suppressor Sma T&r 5K Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMAJ8.5A-13-F
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 8.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Diode TVS Single Uni-Dir 8.5V 400W 2-Pin SMA T/R
400W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 10µA, 8.5V
Diodes Inc SCT
400W 8.5V Transient Voltage Suppr. SMA
TVS DIODE, 400W, 8.5V, UNIDIR, SMA;
8.5V 400W 27.7A 14.4V 9.44V SMA(DO-214AC) 2.2mm