CUI Inc PCN1-S12-S15-S
PCN1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CUI Inc PCN1-S12-S15-S herunter.
3-Monats-Trend:
+12.10%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Verwandte Teile
PDM1-S Series 1 W 12 Vin 15 Vout Isolated DC/DC Converter
PEM1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTMA 1212S
1 WATT DC/DC CONVERTERS DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 1215S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Traco PowerTME 1212S
Beschreibungen
Beschreibungen von CUI Inc PCN1-S12-S15-S, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module Tube
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 10.8~13.2 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10.8-13.2Vin 15Vout 67mA 1W Iso SIP
Dc-Isolated 1W 12Vinput 5V67Ma Single Ununregulat |Cui PCN1-S12-S15-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid