CTS Components MXO45HST-2C-20M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
Obsolete
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für CTS Components MXO45HST-2C-20M0000 herunter.
_legacy Avnet
DigiKey
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
ECS InternationalECS-2100AX-200
TH Crystal Oscillator 20MHz 5V 50pF 4-Pin DIP
ECS InternationalECS-2100A-200
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMXO45T-2C-20M0000
TH Crystal Oscillator 20MHz 5V 50pF 4-Pin Metal DIP Tray
CTS ComponentsMXO45HS-2C-20M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
CTS ComponentsMXO45-2C-20M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 105.561MHz Max, 20MHz Nom
ECS InternationalECS-100AX-200
Oscillator XO 20MHz ±100ppm TTL 60% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Beschreibungen
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS TTL