Cornell Dubilier CGR103U050V4C
Radial Can - Screw Terminals ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CGR 50V 10000muF -10% +75% 2.000Dia 50.80mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier CGR103U050V4C herunter.
Sager Electronics
Farnell
3-Monats-Trend:
-3.77%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.55
Introduction Date2002-06-07
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Cornell DubilierCGR962U040V3L
CGR Series 40 V 9600 uF 51 x 92 mm 105°C Aluminum Electrolytic Capacitor
Cornell DubilierCGS902U040R4C
Cap Aluminum 9000uF 40V -10% to 75% (34.925 X 104.775mm) Clamp Mount Screw Terminal 0.019 Ohm 8200mA 85°C
Cornell DubilierCG113U035U4C
Reliable Screw Terminal Aluminum Electrolytic Capacitor, 85 ºC, Screw Terminal Capacitors
Beschreibungen
Beschreibungen von Cornell Dubilier CGR103U050V4C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Screw Terminal 10 mF 220/250Vac X2 | Cornell-Dubilier CGR103U050V4C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 75% +Tol, 10% -Tol, 10000uF, Chassis Mount
Cap Aluminum Lytic 10000uF 50V -10% to 75% (50.8 X 104.775mm) Screw Terminal 0.011 Ohm 18500mA 2000h 105C
105 ºC High Temp Screw Terminal Aluminum Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000Uf, 50V, +75, -10%, Screw; Rango De Producto:Serie Cgr; Capacidad:10000Μf; Tolerancia, Capacitancia:+75%, -10%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:50.8Mm; Resistencia Esr:0.0113Ohm; Altura:105Mm |Cornell Dubilier CGR103U050V4C