Cornell Dubilier AFK228M10H32T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier AFK228M10H32T-F herunter.
Master Electronics
Datasheet7 SeitenVor 4 Jahren
New Yorker Electronics
Newark
Electro Sonic
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicEEV-FK1A222Q
Cap Aluminum 2200uF 10V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConEMVY100ARA222MKG5S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, 5451
PanasonicEEEFK1A222AQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
KYOCERA AVXUCD1A222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 10V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Cap Aluminum Lytic 2200uF 10V 20%( 12.5 X 16mm) SMD 1200mA 10000h 105C
Wurth Elektronik865060262011
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLL Series, 2200 F, 10 V, Radial Can - SMD, 12.5 mm
Beschreibungen
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 2200µF 10V
AFK Series 2200 uF 10 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 5953
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF 10V 20% AEC-Q 200
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2200Uf, 10V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:2200Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:0.06Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Width:-Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK228M10H32T-F