Cornell Dubilier 381LX331M250K012
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 3000h 105C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier 381LX331M250K012 herunter.
IHS
Datasheet13 SeitenVor 12 Jahren
Sager Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
PanasonicECO-S2EB331CA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 3000h 105°C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 250V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cap Aluminum Lytic 330uF 250V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1200mA 3000h 105C Bulk
Cornell DubilierSLP331M180A3P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 180V 20% 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
NichiconLGU2F331MELC
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 330uF 30X25
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor Polarized
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf, 250V, 20%, Snap-In; Rango De Producto:Serie 381Lx; Capacidad:330Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:250V; Diámetro:30Mm; Resistencia Esr:0.502Ohm; Altura:25Mm |Cornell Dubilier 381LX331M250K012
CAPACITOR ALUM ELEC 330UF, 250V, SNAP-IN; Capacitance:330µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:250V; ESR:0.502ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Height:25mm; Diameter:30mm; Capacitor Mounting:Through Hole