Cornell Dubilier 381LX101M400A202
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (35 X 20mm) Snap-In 10mm 1.658 Ohm 500mA 3000h 105°C
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Cornell Dubilier 381LX101M400A202 herunter.
IHS
Datasheet13 SeitenVor 12 Jahren
Master Electronics
Newark
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
KYOCERA AVXLGJ2G101MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 400V 100muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 450V 100muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicECOS2WP101BA
Cap Aluminum 100uF 450V 20% (22 X 35mm) Snap-In 10mm 1.658 Ohm 930mA 3000h 85°C Bulk
NichiconLGJ2F101MELA
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 315 V, GJ SERIES 3000H 25 (DIA.) X 20MM
PanasonicECOS2GP101CA
Cap Aluminum 100uF 400V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1.658 Ohm 920mA 3000h 85°C Bulk
United Chemi-ConEKMM401VSN101MR20S
Cap Aluminum 100uF 400V 20% (30 X 20mm) Snap-In 10mm 600mA 3000h 105C
Beschreibungen
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF, 400V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP