United Chemi-Con EKMM401VSN101MR20S
Cap Aluminum 100uF 400V 20% (30 X 20mm) Snap-In 10mm 600mA 3000h 105C
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EKMM401VSN101MR20S herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet5 SeitenVor 11 Jahren
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
KYOCERA AVXLGJ2G101MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 400V 100muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
United Chemi-ConEKMS421VSN101MP25S
Cap Aluminum Lytic 100uF 420V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 700mA 3000h 105C
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 450V 100muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 450V 100muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 400 V, GJ SERIES 3000H 25 (DIA.) X 20MM
United Chemi-ConESMH401VNN101MR20T
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (30 X 20mm) Snap-In 10mm 2.486 Ohm 780mA 2000h 85°C Bulk
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
SERIES: KMM-LU; VOLT: 400; CAP: 100; DIA X LENGTH: 29X19; PACKAGING: SNAP-IN
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP / 100 µF 400 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.486Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C