Coilcraft 1008CS-332XJLC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 1008CS-332XJLC herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 3 Jahren
Coilcraft Direct
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-77.61%
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 22Q-Factor Ceramic 290mA 3.4Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
Ind RF Choke Bobbin Core 3.3uH 5% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 575mA AXL Bag
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 1008CS-332XJLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RF Inductors – SMD; COILCRAFT; 1008CS-332XJLC; 3.3 µH; 110 MHz; 7.9 MHz; Ceramic
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead (Type) Inductor 125C 110MHz 3.4Ohm 3.3muH
IND CERAMIC WIREWOUND 3300NH 5% 1008 SMD
RF Inductors - SMD 1008 3.3uH Unshld 5% 290mA 3.4Ohms AECQ2