Coilcraft 0805LS-822XJLC
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
Coilcraft Direct0805LS-822XJLC1.8531Tape & Reel (7 in.)
5h
Win SourceWS-0805LS-822XJLC20.400105
15h
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Coilcraft 0805LS-822XJLC herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2005-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
Ind Chip Shielded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 170mA 1210 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 25Q-Factor Ferrite 160mA 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 170mA 2Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Beschreibungen
Beschreibungen von Coilcraft 0805LS-822XJLC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Inductors 0805LS Ferrite Chip 8.2 uH 5 % 0.25 A
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 8.2uH 5% 2.5MHz 18Q-Factor Ceramic/Ferrite 0.25A 2.55Ohm DCR 0805 Automotive T/R