Cinch Connectivity Solutions DBUH-25P-FO
Connector D-Sub Plug Housing Less Contacts For 25 Crimp Pin Contacts
Datenblätter und Dokumente
Newark
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-16.83%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
21,079
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Female
Number of Positions
25
Number of Rows
2
Mount
Cable, Free Hanging
Cable
Cable
Termination
Crimp
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1995-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Amphenol163X10039X
DSUB Connector Housing Plug, Male Pins, 25 Position, Signal, Free Hanging, Black
TE Connectivity207464-2
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS / Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
TE Connectivity167294-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Plug, Metal Body
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
AmphenolL717SDB25P
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Tray
Beschreibungen
2.7mm Density D-Subminiature Connector without Contacts Plug 25 Position Crimp Panel Mount Bulk
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Plug
D-Sub Standard Conn 25C PLG NO CONTACTS D*U
Plug for Male Contacts 2 25pin Clear Chromate Plated Zinc,Steel 5A , 69.32mm
Conn D-Subminiature PL 25 POS Crimp ST Cable Mount
DBUH-25P-FO, Cinch / Cinch Connectivity Solutions
Subminiature D Backshell B Size 25 pos. Steel