Cardinal Components CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
Crystal 25.1750MHZ 18PF SMD
Preis und Lagerbestand
Verwandte Teile
CTS Components405I35D24M00000
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
CTS Components405I35D25M00000
Crystal, 25Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Cts 405I35D25M00000
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD / 27.12 MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CTS Components405C35D27M00000
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Beschreibungen
CRYSTAL 25.1750MHZ 18PF SMD