Bourns SRU2013-4R7Y
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.9A 0.22Ohm DCR T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SRU2013-4R7Y herunter.
JRH Electronics
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Master Electronics
Arrow Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.1A 0.068Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.15A 0.215Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 0.63A 0.178Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.72A 0.101Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1A 0.216Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1.1A 0.175Ohm DCR 0806 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SRU2013-4R7Y, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 4.7UH 900MA 220MOHM SM / 4.7 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 900 mA 220mOhm Max Nonstandard
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Fixed Ind 4.7Uh 900Ma 220Mohm Sm |Bourns, Inc. SRU2013-4R7Y
100KHz 72MHz 750mA 900mA 10@7.96MHz 4.7¦ÌH 220m¦¸ ¡À30% , 2.8mm*2.8mm*1.5mm
SRU2013 Nonstandard 0.110Lx0.110W 2.80mmx2.80mm 4.7muH
4.7uH ±30% 750mA Power Inductors ROHS