Bourns SDR0302-1R8ML
Ind Power Wirewound 1.8uH 20% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 1.8A T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SDR0302-1R8ML herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Newark
3-Monats-Trend:
-0.97%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 1.9A 0.052Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 2.91A 0.042Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 4532/1812
Inductor RF Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 35Q-Factor Ferrite 2A 0.09Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.8uH 20% 100KHz 2.2A 0.0275Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SDR0302-1R8ML, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
FIXED IND 1.8UH 1.8A 80 MOHM SMD
1KHz 85MHz 2A 1.8A 23@7.96MHz 1.8¦ÌH 80m¦¸ ¡À20% SMD,2.8X3MM , 3mm*2.8mm*2.8mm
SDR0302 Nonstandard 0.118Lx0.110W 3.00mmx2.80mm 1.8muH
INDUCTOR POWER 1.8UH 1.8A 0302
1.8A 1.8uH ±20% 2A SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Sdr0302 Series, 1.8 H, 20%, Unshielded, 0.08 Ohm, 1.8 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0302-1R8ML