Bourns RL824-391K-RC
Ind RF Choke 390uH 10% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 520mA RDL Bag
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns RL824-391K-RC herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz Ferrite 0.6A 1.5Ohm DCR Automotive T/R
Ind High Current Choke Bobbin Core 390uH 10% 1KHz Ferrite 400mA AXL
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.48A 1.3Ohm DCR T/R
Inductor 390uH Wirewound Unshielded 370mA 690mOhm Radial Vertical Cylinder