Bourns PM2110-331K-RC
Inductor Power Toroid 330uH 10% 1KHz Iron 3.2A 0.09Ohm DCR Box
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns PM2110-331K-RC herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Farnell
element14 APAC
Factory Futures
3-Monats-Trend:
-10.77%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Introduction Date2000-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.4A 1.26Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 520mA T/R
Murata Power Solutions18R334C
Inductor High Current Wirewound 330uH 10% 1KHz 49Q-Factor 730mA 335mOhm DCR RDL
Murata Power Solutions17334C
Inductor General Purpose Wirewound 330uH 10% 1KHz 100Q-Factor 420mA 1.1Ohm DCR RDL Pack
Wurth Elektronik744772331
Power Choke Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.78A 0.7Ohm DCR RDL Tray
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns PM2110-331K-RC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 330UH 3.2A 90 MOHM SMD
1KHz 3.2A 330¦ÌH 90m¦¸ ¡À10% SMD,25.4X30.5MM , 30.5mm*25.4mm*15.24mm
INDUCTOR, HIGH I,TOROID, 330UH, +/-10%
Inductor, 330Uh, 3.2A, +10%; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:330Μh; Rms Current (Irms):3.2A; Dc Resistance Max:90Mohm; Inductance Tolerance:± 10%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:15.24Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-331K-RC