Bourns CM453232-R27KL
Inductor General Purpose Chip Wirewound 0.27uH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.635A 0.26Ohm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns CM453232-R27KL herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ind Chip Molded Bobbin Core 270nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 635mA 1812 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 550mA 0603 Paper T/R
Ind Chip Wirewound 270nH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 500mA 1008 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 270nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.11A AXL Bag
TAIYO YUDENLK1005R27K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns CM453232-R27KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
25.2MHz 180MHz 635mA 40@25.2MHz 270nH 260m¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
INDUCTORS, FIXED, CHIP INDUCTOR SMT .27UH
FIXED IND 270NH 635MA 260MOHM SM
Bourns Part Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-R27KL
635mA 270nH ±10% 1812 Power Inductors ROHS