Bourns 9250A-105-TR-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded Wirewound 1mH 10% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 70mA AXL T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 9250A-105-TR-RC herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
_legacy Avnet
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.06%
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
33,700
Authorized Distributors
5
Inductance
1 mH
1 mH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
70 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
17.5 Ω
17.5 Ω
Q Factor
60
Test Frequency
790 kHz
790 kHz
Lieferkette
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
API Delevan1641R-105K
Inductor RF Shielded/Molded Wirewound 1mH 10% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 70mA 17.5Ohm DCR AXL T/R
API Delevan1641-105K
Ind RF Coil Shielded/Molded 1mH 10% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 70mA AXL T/R
API DelevanS1812R-105K
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 65Q-Factor Ferrite 0.22A 3.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.1A 14Ohm DCR T/R
Coilcraft1008PS-105KLC
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1515
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 9250A-105-TR-RC, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH