Bourns 4814P-T01-202
7 ±2% 2kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns 4814P-T01-202 herunter.
Stock
26,108
Authorized Distributors
5
Resistance
2 kΩ
2 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-03-31
LTD Date2013-06-30
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns 4814P-T01-202, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 2000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
Resistors Network-Thick Film Smd Med Body |Bourns, Inc. 4814P-T01-202
RES NET ISOLAT 2.0K OHM 14-SMD