Bel Fuse 0697W3150-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse 0697W3150-01 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
Newark
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-47.50%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
48,269
Authorized Distributors
6
Current Rating
3.15 A
3.15 A
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
72 V
72 V
Mount
Through Hole
Through Hole
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Verwandte Teile
Bel FuseRSTA 4-BULK
RSTA 4-BULK (0697A4000-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 4A
Bel Fuse0697H4000-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 350VAC, 72VDC, 150A (IR), Through Hole, MICRO
Bel FuseRSTA 4-AMMO
RSTA 4-AMMO (0697A4000-02) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Bulk Pack 3.15A
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse 0697W3150-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 350 VAC, 72 VDC, 0697W, Time Delay, Radial Leaded
2-Pin Radial Fuse | Rectangular | Time Lag | IEC | Bulk Pack | 3.15A
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.15A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Plastic Body, Radial Lead, 3.15A, 350V AC, 72V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 3.15A 350VAC 72VDC
FUSE 350V SLOW MICRO RAD 3.15A