Bel Fuse 0697H0630-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.63A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bel Fuse 0697H0630-01 herunter.
3-Monats-Trend:
-20.48%
Alternative Teile
Dieser Teil
Stock
12,526
Current Rating
630 mA
630 mA
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Bel Fuse0697H0800-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.8A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697H0800-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 0.5A, 350VAC, 100VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Schurter8020.0513.PT
SCHURTER 8020.0513.PT Cartridge Fuse, 800 mA, 250 V, 3.6mm x 10mm, 0.14" x 0.39", 35 A
Littelfuse0225.500MXP
225 Series - 2AG Fast-Acting Subminiature Glass Body Fuse, 0.5 A, 250 VAC 125 VDC, RoHS
Fuse Miniature Fast Acting 0.8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
Beschreibungen
Beschreibungen von Bel Fuse 0697H0630-01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fuse, PCB Leaded, 630 mA, 350 VAC, 100 VDC, 0697H, Slow Blow, Radial Leaded
Plastic Body, Radial Lead, 0.63A, 350V AC, 100V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 100VDC
Fuses with Leads - Through Hole 630mA 350V