Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Aries 28-6513-10H herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 7 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 10 Jahren
Future Electronics
Mouser
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Beschreibungen
Beschreibungen von Aries 28-6513-10H, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD