API Delevan 1210R-027J
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 1210
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan 1210R-027J herunter.
Lieferkette
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Wurth Elektronik744760027C
250MHz 7.9GHz 800mA 30@1GHz 2.7nH 80m¦¸ ¡À0.2nH 0805 , 2.29mm*1.7mm*1.48mm
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Wurth Elektronik744910025
800MHz 8.2GHz 1.6A 100@800MHz 2.55nH 5m¦¸ ¡À5% 1322 , 2.21mm*1.42mm*1.52mm
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan 1210R-027J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 2.7NH 1.562A 50MOHM SM
SMD/SMT 2.7nH 5%