API Delevan 1210-153J
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für API Delevan 1210-153J herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 0 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
2,173
Authorized Distributors
0
Inductance
15 µH
15 µH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
257 mA
257 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.8 Ω
2.8 Ω
Q Factor
30
Test Frequency
2.5 MHz
2.5 MHz
Lieferkette
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
API Delevan1210R-153J
Inductor RF Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.5MHz 30Q-Factor Ferrite 257mA 2.8Ohm DCR 1210 T/R
API Delevan1812-153J
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 200mA 2.5Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.2A 2.5Ohm DCR 1812 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von API Delevan 1210-153J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD