TDK NL453232T-150J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 200mA 2.5Ohm DCR 1812 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TDK NL453232T-150J-PF herunter.
Newark
_legacy Avnet
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.2A 2.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Chip Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 130mA 1210 Blister Plastic T/R
Ind Power Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 130mA 2.8Ohm DCR 1210 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von TDK NL453232T-150J-PF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
INDUCTOR, 15UH, 0.2A, 5%, 17MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance
Wirewound Inductor, 15 uH, 2.5 Ohm, ± 5%, 17 MHz, 200 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 15UH, 0.2A, 5%, 17MHZ, 1812; Inductance: 15µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 200mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 2.5ohm; Induct