Analog Devices LTC6905CS5-100#TRMPBF
Silicon Oscillator 100MHz/ 50MHz/ 25MHz CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 Tape and Reel
Datenblätter und Dokumente
Analog Devices
Official datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Linear Technology
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+32.25%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Technische Ressourcen
Evaluierungskits und Referenzdesigns für Analog Devices LTC6905CS5-100#TRMPBF anzeigen.
Verwandte Teile
Analog DevicesLTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
Beschreibungen
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
Oscillator, 100Mhz, 5.5V, Sot-23-5 Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. LTC6905CS5-100#TRMPBF
100MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CRYSTAL OSCILLATOR CLOCK 100 MHz CMOS OUTPUT