Analog Devices LTC4300A-3IDD#PBF
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN / Buffer, Accelerator 2 Channel 400kHz 8-DFN (3x3)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Analog Devices LTC4300A-3IDD#PBF herunter.
Linear Technology
Nu Horizons
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+29.21%
Stock
87,801
Authorized Distributors
5
Number of Channels
Data Rate
Max Data Rate
Max Input Voltage
Max Output Voltage
Propagation Delay
Operating Supply Voltage
Case/Package
DFN
Max Operating Temperature
85 °C
70 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
0 °C
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 days ago)
Verwandte Teile
MCP2021 Series 20 KBd 18 V LIN Transceiver with Voltage Regulator - DFN-8
3.3V LINbus 6V -18V 18V 30V LIN 1.3,LIN 2.0,LIN 2.1,SAE J2602 Yes 20kBd Voltage Regulator DFN-8
MICROCHIP MCP2021-500E/MD, LIN TRANSCEIVER 20KBD 1-CHANNEL SAE J2602, 8-PIN DFN
Analog DevicesLT5581IDDB#TRMPBF
1.4mA 2.7V~5.25V CATV 2.7V 10MHz 5.25V 6GHz -34dBm~6dBm 40dB ¡À1dB DFN 3mm*2mm*750¦Ìm
Analog DevicesLTC4303IDD#PBF
Hot Swappable 2-Wire Bus Buffer with Stuck Bus Recovery
Analog DevicesLTC4304IDD#PBF
High ESD Protected, +125°C, 40Mbps, 3.3V, Full Fail-Safe, RS-485/RS-422 Transceivers
Beschreibungen
Level Shifting Hot Swappable 2-Wire Bus Buffer with Enable
2 I2C-Hotswap DFN-8(3x3) Signal Buffers, Repeaters, Splitters ROHS
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 1 Channel, PDSO8
IC,Address/Data Buffer,CMOS,LLCC,8PIN,PLASTIC
I2C Logic Buffer 3.3V/5V 8-Pin DFN EP Tube