Amphenol Sine Systems MP20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Amphenol Sine Systems MP20W23F herunter.
IHS
Datasheet208 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Newark
Amar Radio Corporation
LKR
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-3.76%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
80,702
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Number of Positions
Mount
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
150 V
Current Rating
7.5 A
Lieferkette
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG