Amphenol Communications Solutions SFW16S-2STE9LF
Ffc / Fpc Board Connector, Vertical, Sfw-S Series, Surface Mount, Receptacle, 16, Top, 1 Mm
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Farnell
Datasheet8 SeitenVor 16 Jahren
Datasheet1 SeiteVor 15 Jahren
Newark
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Amphenol Communications SolutionsSFW16R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW16R-2STE9LF
FFC / FPC Board Connector, Right Angle, 1 mm, 16 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW16R-1STE9LF
CONN FFC BOTTOM 16POS 1.00MM R/A / Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On T/R
FMN Series 16 Position Single Row 1 mm SMT Connector
Beschreibungen
Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder ST SMD Embossed T/R
Ffc & Fpc Connectors 16P Side Entry Smt 1Mm Upper Contact
Drawer Type -55閳╁剤+85閳 16P Single-sided contact points/Vertical Standing paste 1mm SMD,P=1mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS