Abracon AWSZT-20.00MXD-T
Resonator, Ceramic, 0.3 %, Surface Mount, 2 Pins, 40 Ohms, 0.5 %, AWSZT-MXD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon AWSZT-20.00MXD-T herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
Sager Electronics
Newark
Abracon SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Introduction Date2010-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 15pF 3-Pin Thru-Hole
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 22pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-CR2-20.00-B-TR
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 15pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalZTA-20.00MX
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 30Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
ECS InternationalZTT-20.00MX
Ceramic Resonator 20MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 30Ohm 3-Pin Thru-Hole Bulk
Ceramic Resonator 16MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 22pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon AWSZT-20.00MXD-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AWSZT 20 MHz 4.7 X 4.1 mm SMT Ceramic Resonator
CERAMIC RESONATOR, 20MHZ, SMD; Frequency:20MHz; Frequency Tolerance:± 0.5%; Resonant Impedance:40ohm; Oscillator Mounting:SMD; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-20°C to +85°C; Crystal Terminals:Surface Mount (SMD, SMT)
Ceramic Resonator, 20Mhz, Smd; Frecuencia:20Mhz; Tolerancia De Frecuencia:± 0.5%; Impedancia De Resonancia:40Ohm; Oscilador, Montaje:Smd; Núm. De Contactos:2; Temperatura De Trabajo Mín.:-20°C; Temperatura De Trabajo Máx.:85°C |Abracon AWSZT-20.00MXD-T