Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 7.3728MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T herunter.
Stock
1
Authorized Distributors
5
Frequency
7.3728 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
10 ppm
Load Capacitance
15 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Introduction Date2012-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator MEMS 7.3728MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Mems Osc Xo 7.3728Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-7.3728MHZ-LY-T
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 7.3728MH Z LVCMOS SMD
CMOS Output Clock Oscillator, 7.3728MHz Nom
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCMOS SMD
Mems Oscillator, 7.3728Mhz, Smd; Product Range:Asvmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:7.3728Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASVMB-7.3728MHZ-XY-T