Abracon ASFLMB-40.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 40MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASFLMB-40.000MHZ-XY-T herunter.
3-Monats-Trend:
+53.96%
Stock
3,975
Frequency
40 MHz
40 MHz
40 MHz
Frequency Stability
10 ppm
Max Supply Current
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Oscillator MEMS 40MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 44MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 44MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS OSC, LVCMOS, 40MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -40 to 105C, 7.0 x 5.0mm
MEMS Oscillator, 40 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
Silicon Oscillator 40MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin PQFN Tube
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASFLMB-40.000MHZ-XY-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MEMS Oscillator, 40 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 10 ppm, 2.5 V, Pure Silicon ASFLMB Series, CMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 40MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS
1.8V~3.3V ¡À10ppm 40MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm
MEMS OSC, 40MHZ, CMOS, SMD, 5MM X 3.2MM;
Mems Oscillator, 40Mhz, Smd; Product Range:Pure Silicon Asflmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:40Mhz; Frequency Tolerance:± 10Ppm; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-40.000MHZ-XY-T