Abracon ASFLMB-30.000MHZ-XY-T
Oscillator MEMS 30MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASFLMB-30.000MHZ-XY-T herunter.
3-Monats-Trend:
-1.17%
Stock
33,802
Frequency
30 MHz
30 MHz
30 MHz
Frequency Stability
10 ppm
10 ppm
10 ppm
Max Supply Current
15 mA
7.2 mA
7.2 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASFLMB-30.000MHZ-XY-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 30MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
1.8V~3.3V ¡À10ppm 30MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm
Mems Oscillator, 30Mhz, Smd; Product Range:Pure Silicon Asflmb Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:105°C; Frequency:30Mhz; Frequency Tolerance:± 10Ppm; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-30.000MHZ-XY-T